Regulamin

Gwarancja Najniższej Ceny!

Regulamin

1. Doba noclegowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Pokój wynajmowany jest na doby.
2. W przypadku wcześniejszej rezerwacji noclegu stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości nie mniejszej niż 30% procent ogólnej kwoty rezerwacji i pobytu. Termin wpłaty zadatku wynosi 2 dni. Osoby które nie wpłacą zadatku rezerwacji nie gwarantujemy zakwaterowania. W przypadku anulacji rezerwacji pozwyżej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu istnieje możliwość wykorzystania zadaktu na pobyt w innym terminie. Zadatek przepada w przypadku odwołania rezerwacji poniżej 14 dni od daty rozpoczęcia pobytu. Nie pojawienie się gości do godziny 10:00 dnia następnego powoduje anulacje rezerwacji.
3. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom.
4. Za niewykorzystanie w całości zarezerwowanego terminu pobieramy 100% wartości nie wykorzystanej usługi.
5. Należność za pobyt pobierana jest w pierwszym dniu po przyjeździe.
6. Goście zobowiązani są dokonać meldunku zaraz po przyjeździe u pracownika Recepcji. W celu potwierdzenia toźsamości, Klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią.
7. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
8. W przypadku zauważenia nieprawidłowości lub usterek prosimy o poinformowanie pracownika recepcji.
9. Pensjonat ponosi ograniczoną odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy znalezionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonymi przepisami art.846-849 Kodeksu Cywilnego.
10. Gość naszego pensjonatu ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju goście zostaną obciążeni kosztami naprawy.
11. W przypadku zgubienia karty gość ponosi odpowiedzialność materialną w wysokości 50zł.
12. Zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego na terenie całego obiektu. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przybyciem straży pożarnej i karą pieniężną.
13. W hotelu obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do 7:00 rano.
14. Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren obiektu.
15. Zabronione jest chodzenie w butach narciarskich po obiekcie oraz wnoszenie sprzętu narciarskiego do pokoi.
16. Zastrzeżenia i reklamacje dotyczące jakości świadczonych usług prosimy składać nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wyjazdu nie będą rozpatrywane.
17. Parking jest bezpłatny i nie strzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu.
18. Zapoznanie z regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości, a osoby naruszające zasady regulaminu będą zobowiązane do opuszczenia obiektu.